درباره دوربین مداربسته

درباره دوربین مداربسته

در کشورهای پیشرفته امروز از دو ربینهای دیجیتالی در موارد مختلف استفادهای بهینه به عمل می آید .

مکان های مهم برای نصب :

منازل مسکونی، برجها، مراکز خرید، فروشگاههای بزرگ، فرهنگسراها، بانکها ،  سفارتخانه ها، جواهر فروشیها، نهادهای دولتی، رستورانها، مراکز  تفریحی و ورزشی، بیمارستانها، مهدهای کودک، دانشکاهها، تئاتر ، مدارس، سانسهای سینما  و دهها مکان دیگر، که متاسفانه بدلیل نا آشنائی با این محصولات در کشورها هنوز بخوبی شناخته شده نیستند .
دوربینهای ما از فن آوری روز دنیا و محصول کشور کره و ژاپن است که این دو کشور در صادرات این نوع محصولات به سرتاسردنیا بسیار موفق بوده اند.

انواع :

انواع مختلف دوربین مداربسته (بی سیم وبا سیم) در ابعاد و اندازه های متنوع و کاربری تخصصی آن به کاربران این اجازه را می دهد تا بهتر بتوانند در موارد دلخواه ازآنها استفاده کنند .

بانصب دستگاههای STANDALONE ، DVR می توانید ازموقعیت تمام دوربینهای نصب شده در مکانهای مختلف همه بخشهای مورد نظررا برروی یک صفحه مانیتورهمزمان مشاهده کنید .
شرکتهائی که کارخانه آنها با فاصله زیادی از دفتر مرکزی قرار دارند می توانند با یک تماس تلفنی (بدون استفاده از اینترنت) هر لحظه که بخواهند تمام مراحل تولید و یا قسمتهائی که دوربین در انجا نصب شده را دقیقا کنترل و به کارمندان دستورات لازم را بدهند.

کارائی بعضی از دوربینها بخاطرگردش 360 درجه این استفاده (ازاینترنت)هر لحظه که بخواهند تمام مراحل تولید و یا قسمتهائی که دوربین در آنجا نصب شده را دقیقا کنترل امکان را به شما می دهد که با تعداد دوربین کمتری مکانهای ضروری را کنترل کنید که این از هزینه های شما می کاهد و می توانید مکان دلخواه را از طریق یک دکمه زوم و کنترل نمائید.

بعضی از انواع دوربینها با گرمای60 درجه بالای صفر و در سرمای 40 درجه زیرصفر با بکارگیری از سیستم های خنک کننده و گرم کننده داخل آنها این امکان را به شما می دهد که در هروضعیت جوی از محیط دلخواهتان مراقبت کنید .
_ شما می توانید زنگهای خطر، زنگهای خبر دهنده، دود و آتش سوزی و تمام دوربینها را به دستگاه DVR متصل نمائید تا در زمان حادثه دوربینها خودکار محلهای آسیب دیده را برای شما زوم نماید .
_ ضبط تصویر بر روی دستگاههای ویدئوئی تا960ساعت و قابلیت اتصال به مانیتور و دستگاه پرینتر مزیت های این دستگاههاست.

سیستمهای نظارت تصویری تحت شبكه

تدابیر امنیتی همیشه و در همه جا ضامن وجود بستری امن و آرام جهت پیشبرد هر چه بهتر و سریعتر امور و فراهم آورنده آسایش خیال بیشتر برای محیطهای کار و زندگی بوده اند.

سیستم های نظارت تصویری از گذشته ابزاری كار آمد  در این  زمینه  به شمار می رفته وپیشرفتهای روز افزون در این شاخه از تكنولوژی همه روزه امكانات و تسهیلات بیشتری به این سیستمها اضافه کرده اند.

 امروزه درادارات ،سازمانها،كارخانجات ،اماكن عمومی و منازل مسكونی انواع متعددی از شبكه های ارتباطی سیستمهای مختلفی از قبیل تلفن ها ،شبكه های جریان برق ،شبكه های  كابلی بین تجهیزات ضد سرقت ، شبكه های ارتباطی  تجهیزات  نظارت تصویری آنالوگ و شبكه های دیتا و….. موجود می باشد ،

اما با پیشرفتهای زیادی كه در شبكه های دیتا  یا Ethernet حاصل شده و كاربرد های زیاد و انعطاف  قابل ملاحظه این شبكه ها ، تمام شبكه های دیگر در  حال ارتقا ء  به سطحی می باشند كه  بتوانند در این شبكه ها  وارد شوند .

در همین راستا سیستمهای  نظارتی نسل جدید به كلی تغییر رویه داده و با بكارگیری تكنولوژی تصویری دیجیتال و بهره گیری  از امكانات  ارتباطی  شبكه های Ethernet  خود را به بخشی از این شبكه ها تبدیل نموده اند .در ساختار جدید این سیستمها نیازی به وجودیك شبكه كابلی  نقطه به نقطه آنالوگ نبوده و تجهیزات اضافی از میان رفته اند .

در این ساختار دوربینهای نظارتی مستقیما” به شبكه های محلی وارد شده و تصاویر زنده دیجیتال را به هر نقطه دلخواه روی شبكه ارسال می دارند . همچنین می توان از هر نقطه از این شبكه تصاویر دوربینها رانظاره كرد یا بدون نیازبه تجهیزات و مسیرهای ارتباطی­­ دیگر از راهی دور  این دوربینها را كنترل نمود .

به راهنمایی نیاز دارید ؟اینجا بپرسید